Hoş Geldiniz!

HOŞGELDİNİZ

Bu sitede; benim bir gayrimenkul danışmanı olarak satmak ve kiralamak üzere pazarladığım gayrimenkullerin görsel ve yazılı tanıtımını bulacaksınız. Her zaman güncel, her zaman doğru bilgilerle anlatılmış olduğu için aradığınız kriterleri bulduğunuzda bir sonraki adıma geçebileceksiniz.

a

Sitede yeni tecrübeler, yeni bilgiler ve konuyla ilgili haberler de güncel olarak yenilenmektedir. İlginç eğlenceli anılar da yer almakta… Amacım sizi burada keyifle gezindirmek. Gayrimenkul konusunda ihtiyacınız olan danışmanlığı sunmayı ve bilmek istediklerinizi anlatmak için karşılıklı iletişim halinde olmayı umuyorum.

a

Ben kim miyim?:) Ben işini büyük bir keyifle yapan ve ciddiye alan, sektörün içini dışını iyi bilen, araştırmayı seven, başladığı işi bitiren bir danışmanım.  Bu sektördeki başarının anahtarının doğru iletişimden ve gayrimenkul ile ilgili doğru değerlendirme yapabilmekten geçtiğini anlayacak yeterince yoğun birikimim oldu.  Çünkü zor değil biliyorum: anlayan, dinleyen, anladığını idrak eden, işlemden geçiren sonra buna uygun hakikate dayalı, yaratıcı cevaplar veren ve doğru gayrimenkulü sunan biri olmak.

a

Bugüne nasıl mı geldim?:) Çocukken çikolata fabrikası olan biriyle evleneceğim hayalleri kurarken,  İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Bölümünü bitirdim. Çalışma hayatıma STFA (Sezai Türkeş Fevzi Akkaya) İnşaat şirketinde başladım. 20 yıl süreyle, hizmet ve üretim sektörlerinde devam eden profesyonel yaşamımın son 11 yılı Ernst & Young Yönetim Danışmanlığı’nda Denetim Operasyonları Müdürü olarak geçti.

a

Ernst & Young yıllarında bir iki değişik konuda  ticari girişimlerden sonra 2006 yılında Remax ile gayrimenkul sektörüne girdim. Eğitici, öğretici, tempolu ve ödüllerle geçen 3 yılın sonunda, 2009’da No 10 Emlak adı altında kendi şirketimi kurdum. Konut ve ticari olmak üzere satılık / kiralık çalışmalarıma başladım. Riva Konakları ve Ekin Konakları projelerinin pazarlama ve satış süreçlerine katıldım.

a

Şartların herkes için çok da kolay olmadığı bu sektörde, doğru , güvenilir, hızlı çalışma biçimimle müşterilerimin hayatını kolaylaştırmak benim için büyük mutluluk.

a

Bir Levent’li olarak dokusunu iyi anladığım yerleşim şekli ve kolay ulaştığım hedef kitlesi ile Avrupa yakasında   (Gayrettepe, Beşiktaş, Levent,  Akatlar, Etiler, Bebek , Arnavutköy, Rumelihisarı, Emirgan ağırlıklı olmak üzere) gayrimenkul uzmanı oldum.  Gelen talepler üzerine Muğla-Bodrum ilçesinde de çalışmalarım oldu ve devam ediyor

a

Sektörel işimi nelerle mi destekliyorum? Teknolojinin büyük bir hızla ilerlediği zamanımızda, kendimi, işimi  koşullara göre güncelliyorum. Yapay Zeka konusunda ne bulursam okuyorum 🙂

a

Doğayı, sporu, denizi, fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. (Web Sitemdeki bütün açık –kapalı mekan fotoğrafları benim çekimim)  Yeni yerler görmek, keşfetmek, insanlarla iletişim içinde olmak heyecan verici.

Görüşmek dileğiyle Sevgi ve Sağlıkla kalın…

Nilay Tan

a

Yıllardır benimle çalışan Müşterilerime,

Bu Site’nin yapımı ve hayata geçişini çözümleriyle kolaylaştıran

Fatmagül Güzel’e http://fatmagulguzel.com ve Çağrı El’e http://cagriel.com

Hosting hizmeti ile ilgili çalıştığım, yıllardır bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap veren Cemal Öztürk’e  http://www.mensabilgisayar.com

Fikir ve destekleriyle dostlarım;

Işık Ertepe, İdil Öztürk ve Nella Ventura’ya

Logo fotoğrafı için Mecit Çapar’a (Etistar – Levent)

Binlerce teşekkür ediyorum …